Workstation Korg Pa600


Více informací

Cena s DPH: 25 060,- Kč
Cena bez DPH: 20 711,- Kč
Dostupnost: 90 dnů
Výrobce
Korg
Záruka
24 měsíců

KORG Pa600 Profesionální aranžér

Pa600 je nejnovějším přírůstkem v celosvětově uznávané Pa sérii hudebních aranžérů značky Korg. Tento nový model je velmi kompaktní, cenově dostupný a přitom vybavený skvělým zvukem, k tomu všemu navíc přináší i unikátní kolekci kvalitních moderních zvuků a stylů. Jako naprostá špička pak Pa600 nabízí i možnost dalšího rozšíření o uživatelské zvuky a hudební sety (prodávány zvlášť) z celého světa.

Poslechněte si a uvěříte!

 

Pa600 vlastnosti:

 • Vylepšený zvukový generátor RX (Real eXperience) a DNC (Defined Nuance Control) nabízí lepší, realistický a živý zvuk.
 • Velká interní paměť zvuků Factory PCM plus až 96 MB uživatelských PCM dat znamená mimořádný prostor pro zvuky té nejvyšší kvality.
 • Dva programovatelné přepínače a čtyřsměrový joystick zajišťují totální ovládání na různých úrovních definované artikulace zvuku (DNC).
 • Velký, jasný podsvícený TouchViewTM barevný TFT displej rozlišením 800x480.
 • Přehledný panel a intuitivní grafické rozhraní s novou funkcí Search pro snadné vyhledávání. Nové funkce pro práci s daty kopírování/vkládání, přejmenování a vymazání.
 • Více než 360 hotových stylů, každý obsahuje tři verze Intro/Ending, čtyři variace a čtyři varianty Fill In + Break, plus 10 Favorite a 3 User banky pro uložení oblíbených upravených, nebo uložených stylů.
 • Přepracovaný režim Guitar Mode 2 pro ještě více realističtější kytarové party a synchronizované pady.
 • Funkce Chord Sekvencer pro záznam akordového rozvoje přímo za pochodu.
 • Vylepšená GM sada pro standardní Midi soubory, MP3 přehrávač s funkcemi Transpose a Tempo Change, kompatibilní s používanými formáty textů, včetně grafického (+G), Text Viewer, Marker a Score.
 • 4 Stereo Master efekty (125 FX algoritmů).
 • Plně programovatelná SongBook databáze založená na stylech, SMF, karaoke, MP3 s okamžitým vyvoláním libovolného nastavení songu.


Pa600 je brilantní profesionální aranžér, který v moderním balení nabídne za příznivou cenu to nejlepší z osvědčené kvality a variability zvuků série Pa. Stejně jako jeho větší bratři - Pa800 a Pa3X – využívá osvědčenou technologii RX (Real eXperience) a DNC (Defined Nuance Control), která poskytuje kvalitu zvuku nebývalou v kategorii aranžér keyboardů. Připočteme k tomu kompaktní rozměry, současně však velký TFT barevný TouchView displej, ohromnou paměť pro to tovární a uživatelské zvuky, obrovskou škálu stylů a excelentní ozvučení, Korg k dokonalosti zvýšil standard v této cenové kategorii. Poslechněte si a uvěříte.

 

Ohromující zvuk
Vše začíná u zvuku. Zvuková kvalita Korg je všeobecně uznávána jako špičková a spoléhají na ni hudebníci po celém světě. Tak i Pa600 přináší ještě bohatší, podrobnější, sofistikovanější a přirozenější zvuk téměř všech možných žánrů díky hloubce, nuancím, jemnosti, přesnosti a bohatosti vzorků i provedení. Tomu přispívá i systém DNC (Defined Nuance Control), který dodává jemnější ovládání a nabízí různé úrovně artikulace. Využili jsme také několika zvuků z OASYS (nejvýkonnějšího syntezátoru, jaký byl kdy vyroben), aby Pa600 nastavil nový standard aranžérských keyboardů. Připraveno je více než 950 zvuků, včetně vylepšené GM sady a 64 zvuků bicích sad. Je zde také skvělé stereo akustické piano, přesně a ve více vrstvách samplované z koncertního křídla, včetně pedálových efektů. Zvuky jsou plně editovatelné a změny mohou být uloženy v User oblasti.

Velmi zajímavá novinka u Pa600 je možnost dokoupení specifických zvuků a hudební stylů, specifických pro konkrétní oblasti po celém světě. Tímto lze rozšířit původní zvukovou výbavu Pa600 o dalších až 96MB PCM dat a využít je pro styly, vyvinuté z řady populárních hudebních stylů v dané zemi. Bližší informace o možnostech rozšíření budou zveřejněny na www.korg.com.

 

Efekty
Vynikající zvuk není ovšem dán jen a pouze kvalitou PCM dat. Již po mnoho let Korg vyvíjí unikátní efekty studiové kvality, které zkrátka berou dech. Pa600 má 4 Stereo Master efektové procesory se 125 skvělými efekty od standardních, jako jsou Reverb, Delay a Chorus, až po specializované, např. některé univerzálně uznávané REMS efekty pro kytaru, kvůli autentickým kytarovým zvukům. Uživatelský EQ na stopě můžete uložit v obecných preferencích pro režim přehrávání songu. To pomůže přizpůsobit zvuk vlastní představě z libovolného zahraného MIDI souboru. Potřebujete na stopě lehčí basu? Zadejte správnou ekvalizaci a basa se odlehčí u všech souvisejících songů.

Pa600 dále doplňuje svůj zvukový arzenál o limiter a finální 4-pásmový parametrický EQ. Díky tomu snadno přizpůsobíte výstupní zvuk vašemu hudebnímu vkusu, nebo nastavíte zvuk v specifickém prostředí, ve kterém budete hrát.

 

Styly
Pa600 přináší luxusní sadu skvěle zpracovaných stylů, které naprogramovali špičkoví hudební aranžéři z celého světa. Výsledkem jsou stovky připravených stylů, které nabízejí bezkonkurenční realismus a detaily. Pokrývají přitom nejrůznější hudební žánry, a umožňují využít Pa600 při každé příležitosti. Pokud potřebujete opravdu speciální kolekci stylů, jednoduše si ji můžete sami v Pa600 nahrát nebo upravit.

Vaše hra získá vyšší realistický dojem díky čtyřem variantům přechodů Fill/Break, dále jsou k dispozici tři verze intra a zakončení (Intro/Ending). Více flexibility přidává výběr různých transpozic, tak, aby vyhovovali charakteristice jakéhokoliv nástroje. Ohromující režim Guitar Mode 2 přináší zcela nový pohled na to, jak mají opravdu znít realistické party kytar. A pokud chcete hrát oběma rukama nějakou sólovou pasáž, nahrajte sekvenci akordů a nechte za sebe hrát Chord Sequencer v Pa600.

 

Kompaktní, ale výkonný
Pa600 je jedním z nejkompaktnějších aranžérů. Zatímco jeho velikost se může zdát maličká, výkon výjimečně kvalitních vestavěných reprosoustav je cokoliv, jen ne nízký. Dva 15-wattové zesilovače, které dodávají zvuk do dvou soustav s bass-reflexem generují neobvyklý zážitek z poslechu.

 

Snadné použití
Se všemi těmi technologickými zázraky uvnitř, bylo životně důležité, aby bylo možné Pa600 také snadné pochopit a jednoduše jej používat. Vaše práce s Pa600 by měla být rychlá, intuitivní a bezchybná. Uspořádání panelu bylo zjednodušeno, a naše grafické uživatelské rozhraní využívá výtečný barevný dotykový displej, takže co si vymyslíte, to zde najdete a kliknutím jednoduše použijete – RX Technologie k vašim službám!
Aby hudebníci všech úrovní mohli rychle tvořit skvělou hudbu, jsou k dispozici dva režimy uživatelského rozhraní: Easy a Expert. V režimu Easy tak v přehledném uspořádání vidíte pouze ty nejdůležitější funkce, vhodné pro začátečníky, nebo při živém hraní. V režimu Expert pak jsou zobrazeny všechny ovladače. Nic tak nestojí mezi vámi a vašim profesionálním výsledkem.

Přepínače jsou přiřaditelné, takže si je můžete například při živém hraní přizpůsobit dle libosti, a když pak náhodou zapomenete, kde máte potřebný soubor, skladu nebo styl, stačí jen použít funkci Search a Pa600 vám jej najde.

 

Přehrávání a zobrazení skladeb
Přehrávač na Pa600 umí načíst soubory formátu MIDI, KAR a MP3. Z většiny těchto souborů může také číst i texty a akordy, a do MIDI souborů vkládat značky přímo za chodu. Integrovaný prohlížeč Score Viewer umožňuje zobrazit hlavní stopu (nebo jakoukoliv jinou) v klasickém zobrazení, s notami nebo akordy, současně s textem a akordovými značkami. Pojmenování akordů lze zobrazit v různých jazycích (anglicky a italsky). Pro studenty hudby je zde navíc i funkce, která zobrazuje názvy jednotlivých not.

 

SongBook
Tato vynikající funkce byla vyvinuta, aby vám usnadnila život při živém hraní. SongBook je hudební databáze, kterou si sami naprogramujete, a to včetně všech nastavení pro přehrávání jednotlivých skladeb. Pak už jen stačí najít název skladby, kterou chcete přehrát, vybrat ji a stisknout „Play“. SongBook umožňuje používat styly, MIDI soubory, nebo MP3 a přitom může okamžitě vyvolat příslušné nastavení jako je název songu, žánr, autora, tempo, hlasitost, zvuky, umlčení stop, nastavení FX, jednoduchou editaci, STS*, hlavní transpozici a další. Vše, co potřebujete pro perfektní přehrávání vašich skladeb, zkrátka naleznete právě v SongBooku, užitečná funkce, jedinečná pro Korg.

(*STS - Single Touch Settings je paměť, která vyvolá zvuky pro všechny stopy v reálném čase.)

 

Pa600 Specifikace

 • Klaviatura: 61 dynamických kláves
 • Zvuky: Tovární: Více než 950 zvuků (včetně Stereo Piano a GM 2 zvuků), 64 bicích sad
 • Uživatelské: 256 zvuků, 128 bicích sad
 • Zvukový generátor: 128 oscilátorů (maximální polyfonie 128 hlasů) + filtry s resonancí
 • PCM User Memory (uživatelská data): 96 MB
 • Efekty & EQ: 4 Stereo Master FX / 125 typů efektů, třípásmový EQ pro každou stopu, Limiter - Master 4 pásmový parametrický EQ
 • Ostatní: Dynamic Nuance Control (DNC) Technology
 • Plná editace zvuků a bicích sad
 • Ovládání zvuku v reálném čase pomocí programovatelných přepínačů
 • Ovládací prvky: Joystick + 2 programovatelné přepínače
 • Styly Factory (tovární): Více než 360 připravených stylů, volně upravitelných
 • Styly User (uživatelské): Až 1 200 dostupných stylů, včetně bank Favorite/User
 • Struktura: Osm stop pro styly, 4 nastavení Single Touch, 4 Pady a jeden Style Performance na styl
 • Ovládání stylů: 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Autofill, Synchro Start/Stop, Tap Tempo/Reset
  Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment Mute, Snare & Kick Designation,
  STS Mode ? Chord Sequencer
 • Guitar Mode 2
 • Paralelní a fixní NTT, Style Record u Step rekordéru, funkce Track Edit a Event Edit
 • Performance/STS: 320 Realtime Performance pamětí
 • STS: Memorize Realtime stopy
 • Až 4 x styly, až 4 x SongBook položky
 • Vlastní nastavení pro živé hraní
 • Realtime stopy/STS: 4 Keyboard stopy (Horní 1/2/3, Dolní)
 • Pady: 4 stopy Padů + Stop tlačítko + Pad Record
 • Režim Song Play
 • Přehrávač s ovládáním Select, Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward
 • Funkce Jukebox - kompatibilní se SMF (formáty 0 a 1) a MP3 s Vocal Remover
 • Lyrics (kompatibilní s CDG), Score, Marker
 • Displej: 7", 800 x 480 TFT Graphical Color TouchView
 • Plně vybavený sekvencer - 16 stop - až 100.000 událostí - SMF formát
 • Plně programovatelná hudební databáze Song Book, založená na stylech, SMF, Karaoke s automatickou volbou režimu
  Style Play a Song Play + uživatelsky definovatelné playlisty + filtrování
 • Search: Vyhledávání u stylů, skladeb (Song), Performance, SongBook, Sound a Lyrics TXT
 • Kompatibilita zvukových dat:  "i-Series": pouze Styly, "Pa series": Style, Performance, Sound, PCM, Song, SongBook and Pad
 • Hlavní ovládací prvky: Master Volume, Real Time-Acc/Seq Balance Volume, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose,
  Fade In/Out, Tempo Lock, Style Change - Quarter Tone Arabic Scale, User Scale memorized inside
  Performance/STS, Search, Lyrics, Score, Maker, Dial, Tempo, Metronome, Split
 • Konektivita: Damper Pedal, programovatelný Pedal/Footswitch pedál
 • Line Out: nesymetrický jack Left/Mono, Right, Headphones (výstup na sluchátka)
 • Line In: 2 nesymetrické Line in jacky
 • MIDI: In, Out Midi konektory - USB na Midi prostřednictvím USB Device portu
 • Individuální nastavení stopy - 8 uživatelem definovaných MIDI presetů
 • USB: Typ A (TO DEVICE) x 1: 2.0 Hi Speed, Typ B (TO HOST) x 1: 2.0 Hi Speed
 • Zesilovač: 2 x 15W
 • Reproduktory: 2 x 10 cm Double Cone reproduktory v Bass Reflex boxu
 • Napájení: 230V
 • Příkon: 20 W
 • Dodávané příslušenství: Uživatelský manuál, stojan na noty, Accessory DVD (vč. Video manuálů), napájecí kabel
 • Volitelné příslušenství: Expression/Volume pedál (KORG EXP-2, KORG XVP-10), Damper Pedal (KORG DS-1H)
  Switch Pedal (KORG PS-1, PS-3)
 • Klaviatura: 61 dynamických kláves
 • Zvuky: Tovární: Více než 950 zvuků (včetně Stereo Piano a GM 2 zvuků), 64 bicích sad
 • Uživatelské: 256 zvuků, 128 bicích sad
 • Zvukový generátor: 128 oscilátorů (maximální polyfonie 128 hlasů) + filtry s resonancí
 • PCM User Memory (uživatelská data): 96 MB
 • Efekty & EQ: 4 Stereo Master FX / 125 typů efektů, třípásmový EQ pro každou stopu, Limiter - Master 4 pásmový parametrický EQ
 • Ostatní: Dynamic Nuance Control (DNC) Technology
 • Plná editace zvuků a bicích sad
 • Ovládání zvuku v reálném čase pomocí programovatelných přepínačů
 • Ovládací prvky: Joystick + 2 programovatelné přepínače
 • Styly Factory (tovární): Více než 360 připravených stylů, volně upravitelných
 • Styly User (uživatelské): Až 1 200 dostupných stylů, včetně bank Favorite/User
 • Struktura: Osm stop pro styly, 4 nastavení Single Touch, 4 Pady a jeden Style Performance na styl
 • Ovládání stylů: 3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Autofill, Synchro Start/Stop, Tap Tempo/Reset
  Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment Mute, Snare & Kick Designation,
  STS Mode ? Chord Sequencer
 • Guitar Mode 2
 • Paralelní a fixní NTT, Style Record u Step rekordéru, funkce Track Edit a Event Edit
 • Performance/STS: 320 Realtime Performance pamětí
 • STS: Memorize Realtime stopy
 • Až 4 x styly, až 4 x SongBook položky
 • Vlastní nastavení pro živé hraní
 • Realtime stopy/STS: 4 Keyboard stopy (Horní 1/2/3, Dolní)
 • Pady: 4 stopy Padů + Stop tlačítko + Pad Record
 • Režim Song Play
 • Přehrávač s ovládáním Select, Start/Stop, Home, Rewind a Fast Forward
 • Funkce Jukebox - kompatibilní se SMF (formáty 0 a 1) a MP3 s Vocal Remover
 • Lyrics (kompatibilní s CDG), Score, Marker
 • Displej: 7", 800 x 480 TFT Graphical Color TouchView
 • Plně vybavený sekvencer - 16 stop - až 100.000 událostí - SMF formát
 • Plně programovatelná hudební databáze Song Book, založená na stylech, SMF, Karaoke s automatickou volbou režimu
  Style Play a Song Play + uživatelsky definovatelné playlisty + filtrování
 • Search: Vyhledávání u stylů, skladeb (Song), Performance, SongBook, Sound a Lyrics TXT
 • Kompatibilita zvukových dat:  "i-Series": pouze Styly, "Pa series": Style, Performance, Sound, PCM, Song, SongBook and Pad
 • Hlavní ovládací prvky: Master Volume, Real Time-Acc/Seq Balance Volume, Ensemble, Octave Transpose, Master Transpose,
  Fade In/Out, Tempo Lock, Style Change - Quarter Tone Arabic Scale, User Scale memorized inside
  Performance/STS, Search, Lyrics, Score, Maker, Dial, Tempo, Metronome, Split
 • Konektivita: Damper Pedal, programovatelný Pedal/Footswitch pedál
 • Line Out: nesymetrický jack Left/Mono, Right, Headphones (výstup na sluchátka)
 • Line In: 2 nesymetrické Line in jacky
 • MIDI: In, Out Midi konektory - USB na Midi prostřednictvím USB Device portu
 • Individuální nastavení stopy - 8 uživatelem definovaných MIDI presetů
 • USB: Typ A (TO DEVICE) x 1: 2.0 Hi Speed, Typ B (TO HOST) x 1: 2.0 Hi Speed
 • Zesilovač: 2 x 15W
 • Reproduktory: 2 x 10 cm Double Cone reproduktory v Bass Reflex boxu
 • Napájení: 230V
 • Příkon: 20 W
 • Dodávané příslušenství: Uživatelský manuál, stojan na noty, Accessory DVD (vč. Video manuálů), napájecí kabel
 • Volitelné příslušenství: Expression/Volume pedál (KORG EXP-2, KORG XVP-10), Damper Pedal (KORG DS-1H)
  Switch Pedal (KORG PS-1, PS-3)