Elektrické kytary

Elektrické kytary v nabídce našeho elektronického obchodu Hudebni-obchod.cz představují vysokou kvalitu za výhodné cenové podmínky. Nabízíme elektrické kytary od různých firem jako např. Yamaha, Ashton, Ibanez, Fender, ESP-LTD či Daisy Rock.

Elektrická kytara se ve většině případů vyrábí v několika různých barevných i tvarových provedeních. Vyberte si tak vlastní model, který nejvíce odpovídá Vašemu stylu a požadavkům. Elektrická kytara je součástí každé kapely a je velmi oblíbeným hudebním nástrojem nejen mezi mladými hudebníky.

Elektrická kytara - péče o kytary

Elektrické kytary (elektrofonické kytary) stejně jako jiné hudební nástroje vyžadují kvalitní péči, která zajistí to, že Vám kytara (obecně každý hudební nástroj) bude dlouho a kvalitně sloužit. Pečlivost a důkladná péče o Vaši elektrickou kytaru se Vám odmění v podobě výborných zvukových vlastností.

Základem je čištění elektrické kytary s pomocí k tomu určených speciálních přípravků. Z hlediska péče o struny elektrické kytary je třeba mít na paměti, že je třeba je měnit cca po třech měsících intenzivního hraní (vše závisí na Vaši péči a kvalitě používaných strun). Po každém hraní by se měly struny vyčistit s pomocí speciálního přípravku a vyleštit hadříkem. Tím zabráníme jejich korozi a snížení kvality zvuku.

Pomocný vyhledávač
hudebních nástrojů
251 položek