Klávesy Yamaha, Ashton, Roland...

Klávesy (keyboardy) značek Yamaha, Roland, Casio, Ashton aj. Plnosortimentní výběr klávesových nástrojů pro hudebníky všech věkových kategorií. Zboží skladem s rychlou expedicí. Nakupujte keyboardy od ověřeného eshopu z pohodlí domova. 

Klávesové nástroje pro všechny

Sháníte klávesové nástroje pro začínající hudebníky, žáky hudebních škol, nebo naopak pro profesionální potřeby? V obou případech Vám nabízíme konkrétní výběr kláves, které splní vaše očekávání. Nabídku těchto produktů hledejte v sekcích Studentské klávesy a Profesionální klávesy. V případě potřeby vám poradíme s výběrem vhodného modelu, případně i kompletního setu, které jsou k dispozici za výhodnějších podmínek.

Pomocný vyhledávač
hudebních nástrojů
89 položek
Keyboard Yamaha  PSR SX600
Cena: 18 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboard Yamaha  PSR SX700
Cena: 30 490,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboard Yamaha  PSR SX900
Cena: 52 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboard Yamaha  SHS 500 B
Cena: 6 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboard Yamaha  YPT 260
Cena: 3 490,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboardový set Yamaha  GENOS SET R
Cena: 115 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboardový set Yamaha  GENOS SET RS
Cena: 120 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboardový set Yamaha  GENOS SET S
Cena: 114 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Keyboardový set Yamaha  NP 12 WH SET1
Cena: 5 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů

Klávesy Yamaha - záruka spolehlivosti a kvality

Mezi nejžádanější klávesy se řadí produkty od značky Yamaha. Yamaha je představitelem špičkové kvality hudebních nástrojů, tedy nejen keyboardů. Modely značky Yamaha uspokojí potřeby studentů i profesionálních hudebníků po celém světě. Klávesy Yamaha reagují na moderní trendy a požadavky ze strany hudebníků. Vrcholem je zejména produktová řada Tyros, kterou nově nahrazuje řada Genos.

Nabízíme klávesy i od dalších výrobců

Naše nabídka je bohatá a nezaměřuje se pouze na značku Yamaha. K dispozici je i celá řada kláves jiných a velmi kvalitních značek. V případě keyboardů, které jsou určeny pro studenty, jsou velmi rozšířené a oblíbené rovněž klávesy Casio. Jistě oceníte i nabídku výhodných setů s doporučeným příslušenstvím.