Yamaha CVP 609PE - prodloužená záruka 3 roky

Digitální piano Yamaha CVP 609 PE s doprovody a simulací kladívkové mechaniky natural WOOD (NW - přírodní dřevěné klávesy potažené syntetickou slonovinou). Nové zvukové jádro RGE, více jak 1675 zvuků, 566 doprovodů, 124 skladeb, Dual a Split, Metronom, USB, 2x (30 + 30)W + 80W. Vynikající pianový zvuk. Možnost nahrávání v MP3.
Více informací

Toto zboží se již neprodává
Výrobce
Yamaha
Záruka
36 měsíců

Premium Servis: doprava a montáž digitálních i akustických pianin a klavírů Yamaha

Logo_premium_servis_Yamaha   

 

Pouze pro nástroje z řad CLP 645, CLP 665GP, CLP 675, CLP 685, CLP 695GP, CVP, CSP

 • Nabídka PREMIUM SERVIS zahrnuje dopravu, sestavení a odvoz transportního obalu nástroje.
 • Doručení s aktivní pomocí zákazníka při instalaci nástroje. 
 • Termín a čas dopravy stanovíme po vzájemné dohodě.
 • Cena doručení je 1 290 Kč vč. DPH a platí na uzemí České republiky.

 

 

Detaily dopravy zkonzultujte s našimi pracovníky na naší zelené lince 800 173 945 nebo emailem na obchod@cmias.cz.
  

Prodloužená záruka na 2+3 roky

 

Jádro "Real Grand Expression": Zvuk, úhoz a pedály – vše perfektně integrováno pro pocit, že hrajete na skutečný klavír.

 

Díky harmonickému propojení tří klíčových prvků (zvuku, úhozu a pedálů) do jednoho nástroje vám CVP série nabízí pocit, že hrajete na skutečný klavír.

 

 


 


Zvukové jádro RGE přináší dokonalé expresivní možnosti.

 

Clavinova využívá zvukové jádro RGE (Real Grand Expression), což je nejnovější generace zdroje klavírního zvuku. Díky tomu si můžete vychutnat herní odezvu a expresivní schopnosti koncertního křídla.


Jádro RGE nabízí také novou funkci Smooth Release, která dokáže vyjádřit tón s jasnou artikulací, ať už hrajete rychlé staccato nebo pomalu uvolňujete prsty z kláves při hře legato. Pomocí dalších možností zvukového jádra RGE je docíleno toho, že nástroj se chová jako skutečný akustický klavír a nabízí tak bohaté expresivní schopnosti pro vyjádření hudebního výrazu.

 

 

 


 


Jemně reprodukuje rezonance s hloubkou, kterou můžete slyšet u akustického klavíru.


Clavinova jemně reprodukuje veškeré unikátní rezonance známé z akustického klavíru. Jsou zde vzorky String Resonance, které vyjadřují jemnou rezonanci dalších strun u vyšších harmonických tónů. Také vzorky Key-Off napomáhají autentičnosti, protože obsahují jemnou změnu zvuku v okamžiku, kdy se tlumítka dotknou strun, těsně před tím, než prst uvolní klávesu. Přidáním těchto vzorků k výslednému zvuku nejen že obohatí tónové rezonance, ale vede k celkově krásnému a bohatému zvuku nástroje.

 


 


Zažijte pocit jako na skutečném klavíru s klaviaturou Yamaha "Natural Wood keyboard" (klaviatura z přírodního dřeva).


Klaviaturu z přírodního dřeva NW pro Clavinovy vyrábí výhradně Yamaha a využívá k tomu techniky zpracování dřeva získané a zdokonalované za více než sto let výroby akustických klavírů. Podobně jako u klavírů, jsou i zde klávesy vyrobeny z masivního dřeva, které je podrobeno dlouhému procesu sušení, který je nutný pro dřevo, které se používá pro výrobu hudebních nástrojů. Výběrem pouze těch nejkvalitnějších částí každého kusu dřeva je dosaženo mnohem lepší odolnosti kláves proti kroucení a deformaci než kdyby byla klaviatura vyrobena z laminovaného dřeva. Každá klávesa je vybavena trojicí senzorů, stejně jako u klaviatury GH3, které zvyšují citlivost klaviatury při hře. V kombinaci s masivním dřevem poskytuje tato klaviatura vynikající požitek při hraní.

 

 Povrch kláves ze syntetické slonoviny usnadňuje hru při dlouhém cvičení.

 

Klavíristi mají rádi pocit jistoty při hře na nástroj, kdy se nemusí obávat nechtěného klouzání prstů z kláves. Toto v historii nabízela prvotřídní piana, která měla klávesy ze slonoviny. Povrch kláves ze syntetické slonoviny je mírně porézní a díky tomu poskytuje klávesám větší přilnavost a přirozené tření pro snadnější hru, zejména při dlouhém cvičení na nástroj, kdy se prsty začínají potit. Ušlechtilá textura mírně porézního povrchu kláves dodává nástroji na luxusu a snadno se čistí.

 Lineárně vyvážená kladívková klaviatura představuje unikátní vyvážení každé z 88 kláves, poprvé použito v digitálních pianech.

Každá klávesa na klaviatuře Clavinovy má jedinečné vyvážení. Na klasickém aku

stickém klavíru jsou struny u vyšších kláves kratší a tenčí, zatímco u nižších kláves jsou naopak struny tlustější a delší. Proto se mění i typický zvuk úderu kladívka do strun od kláves nižších po klávesy vyšší. Díky lineárně vyvážené kladívkové mechanice je poprvé individuálně vyvážená každá z 88 kláves, jak z hlediska doteku, tak i z hlediska úhozu a setrvačnosti klávesy. Tato technologie je u digitálních pian použita poprvé. Protože se tato klaviatura chová prakticky stejně jako klaviatura na akustickém nástroji, můžete dosáhnout také lepší techniku hry.

 

Každé z 88 kladívek má svou vlastní jedinečnou hmotnost.

 


 

Vylepšený systém pedálu "The GP Response Damper Pedal" nabízí chování a pocit jako u akustického klavíru.

 

Sustain pedál je důležitý prvek při hře na klavír, protože jím lze neustále měnit výsledný zvuk při jeho stisku. Clavinova se chová stejně jako akustický klavír tím, že neustále sleduje, zda a jak moc je pedál stisknutý a na základě toho jemně upravuje délku a dozvuk tónů. Navíc tento vylepšený systém "The GP Response Damper Pedal" napodobuje chování pedálu jako u skutečného akustického klavíru, například menší odezvou při začátku stisku a hlubším efektem ve spodní části stisku. Výsledkem je mnohem lepší kontrola hráče nad sustain pedálem.

 

 

 

 


 

Piano Room: váš prostor pro volbu piana a jeho umístění.

 

Model CVP-609 nabízí skvělou novou funkci s názvem Piano Room, kterou využijete v okamžiku, kdy se chcete opravdu soustředit na klavírní hru a vychutnat si nádherný bohatý zvuk klavíru. Můžete zde vybírat ze tří typů pian - grand, pop grand a honky-tonk - a také umístit nástroj do virtuálního prostoru koncertního sálu, katedrály nebo na pódium. Tím se okamžitě změní výsledný zvuk, aby odpovídal zvolenému typu nástroje a jeho umístění, což vám poskytne zcela nový pocit ze hry. Pokud si zvolíte typ nástroje grand piano nebo pop grand, můžete si navíc nastavit, jak moc má být “virtuální” rezonanční deska nástroje otevřena nebo zavřena.


 

Zvuky Super Articulation 2 napodobují skutečné efekty, jako byste hráli skutečně na tento hudební nástroj.


Zvuky Yamaha Super Articulation, které poskytují skutečné atributy neklávesových nástrojů, jsou nyní doplněny o ještě propracovanější rozšířenou sadu zvuků kategorie Super Articulation 2. Zvuky SA2 automaticky přidávají unikátní zvukové nuance pro jednotlivé nástroje. Například legato, glissando a vibrato u dechových nástrojů nebo třeba u nových houslí SA2 Violin. Přechodem z jednoho zvuku na druhý docílíte lepších výkonů, které zní, jako by na daný skutečný nástroj hrál virtuóz a místo toho hrajete vy na klaviaturu piana.

 Styly


Doprovodné styly vám umožní hrát s virtuální kapelou v mnoha žánrech, včetně rocku a jazzu. Jednoduchou změnou stylu si můžete zahrát stejnou skladbu nebo píseň ve zcela jiné aranži a ve zcela jiném hudebním žánru.

 


 

Music Finder


Funkce Music Finder je užitečná, pokud si nejste jisti, jaký správný zvuk a styl zvolit pro danou píseň. Vše, co pak musíte udělat, je zvolit název písně, kterou chcete hrát a CVP automaticky vyvolá optimální nastavení, takže můžete okamžitě začít hrát.

 


 

Style Recommender


Funkce Style Recommender umožňuje rychlé vyhledání stylu, které odpovídá rytmu, který budete chtít hrát. Jednoduše zahrajete takt nebo dva jednoduchého rytmu a na displeji se vám objeví výpis stylů, které tomuto rytmu odpovídají.On-Screen score display shows you what to play and when.


Sledujte poskakující kuličku, která vám v notách ukáže, co právě máte hrát, takže si můžete být jisti, že se nikdy neztratíte.

 

 


 

Užijte si hru – i když třeba právě jen začínáte s hrou na nástroj.


LED nad klaviaturou (guide lamps) čekají, až zahrajete správnou notu, takže můžete cvičit vlastním tempem.

 Připojte mikrofon pro vaše vokální vystoupení.


Připojte přímo k nástroji mikrofon a můžete si zazpívat k vaší hře.
Hrajte doprovod k vaší vlastní kompozici, nebo si zahrajte a zazpívejte spolu s talentovaným kamarádem. Zpěv dodá ještě více zábavy i na vašich domácích party.

 

 

 


 

Uspořádejte karaoke party.


Můžete si užít karaoke za doprovodu písní uložených přímo ve vaší Clavinově nebo stažených z internetu. Text písně se zobrazuje na displeji* a jednotlivá slova plynule mění barvu, jak píseň postupuje dál, a tím vám napovídají, kdy co máte zpívat. Nechte zobrazovat text na velké televizní obrazovce, aby se každý mohl přidat ke zpěvu a vaše party se hned rozjede.


* Pouze pokud jsou ve skladbě vepsány textová data.

 

 


 

Obohaťte svůj zpěv o další harmonie.


Funkce Vocal Harmony 2 (VH2) nabízí pokročilé vokální harmonie. Dokáže váš zpěv obohatit o úžasné vícehlasé harmonie a vokály.


VH2 podporuje také efekty jako Delay nebo EQ, které si můžete nastavit snadno přímo do skladby, takže si vaše vokální vystoupení můžete ještě více užít.

 Aplikace


Pokud používáte iPad, iPhone nebo iPod touch, pak vám aplikace od Yamahy učiní hru na nástroj pohodlnější a zábavnější. Při hraní skladby si jednoduše nastavíte ideální zvuk a doprovodný styl. Můžete si nahrát vlastní hru a sdílet ji s přáteli. Podívejte se na naše aplikace a vyberte si ty, které vyhovují vašim potřebám.

 

Poznámka:
Některé aplikace vyžadují připojení vašeho nástroje. Pro tyto aplikace je nutné bezdrátové* nebo drátové (s rozhraním Yamaha i-MX1) propojení.
*Bezdrátové propojení vyžaduje bezdrátový router a přibalený USB bezdrátový LAN adaptér. Bezdrátový USB-LAN adaptér nemusí být součástí balení nástroje v závislosti na místních regulacích a podmínkách.

 

 


 

Online služby

 

Navštivte náš online obchod Yamaha MusicSoft, kde najdete tisíce skladeb a písní nahraných tak, aby vám pomohly zahrát vaši oblíbenou píseň, skladbu od vašich oblíbených umělců pomocí sledování not a akordů, které máte hrát na klaviatuře. Různorodá sbírka doprovodných stylů vám přináší profesionální kapelu na dosah ruky. Styly jsou skvělé pro nacvičování a vystoupení a mohou být i inspirací při komponování vlastní hudby!

 Ovládání je snadnější než kdykoli předtím a nabízí přímý přístup k tomu, co právě chcete.

Snadno srozumitelné uživatelské rozhraní s dotykovým displejem značně usnadňuje ovládání celého nástroje. Všechna tlačítka na ovládacím panelu jsou umístěna tak, aby byla dobře vidět a dobře dostupná. CVP-609 je prostě bezkonkurenční ve snadnosti ovládání.

 


 


 

Upravte si ovládací panel podle vlastních potřeb.

 

 • Rychlý přístup k vašim oblíbeným zvukům a stylům.
 • Rychlý přístup k funkcím z hlavního displeje.
 • Přiřaďte si své oblíbené funkce k nastavitelným tlačítkům ASSIGNABLE.

 


 

USB Audio pro nahrávání vlastních nápadů a vystoupení.


Funkce USB Audio Recorder* vám umožňuje nahrát si vaši hru nebo vystoupení na USB flash disk a uložit si ji do vašeho počítače. Díky tomu máte možnost si porovnat dvě různé nahrávky jedné skladby a zaznamenat tak vlastní zlepšení nebo si poslechnout své nahrávky na přenosném hudebním přehrávači.


* Data jsou ukládána do formátu WAV nebo MP3.


[Další funkce]
- Pitch Shift : Změna ladění (transpozice) bez změny tempa.
- Time Stretch : Zpomalování nebo zrychlování bez změny výšky tónu.
- Vocal Cancel : Zrušení nebo potlačení signálů, jako je hlavní zpěv nebo sóla, které jsou nahrávány obvykle na střed ve stereo bázi.

 


 

Přináší mohutné basy pro lepší zážitek z orchestrálních skladeb.

 

V porovnání s předchozími modely byl akustický návrh přepracován včetně přidání subwooferu. Nyní jsou při hraní orchestrálních skladeb basové tóny a zvuk basového bubnu reprodukovány s ještě větší intenzitou. Od profesionálního klavíristy až po hráče jednoduše poprvé objevujícího radost z hudby, CVP-609 dokáže splnit sen o hře na piano každému.

 


 

Systém IAC nabízí plný, vyvážený zvuk s bohatými basy a čistými výškami, i pokud nastavíte nižší úroveň hlasitosti.

 

Nastavení hlasitosti je pohodlné i pro hraní doma, kde ostatní občas upřednostňují, abyste hráli jemněji. Možná jste si již všimli skutečnosti, že když ztlumíte hudbu, tak je obtížné slyšet výšky a basy a celkový zvuk není tak frekvenčně vyvážený. Digitální piana Clavinova jsou proto vybaveny systémem inteligentního akustického řízení (IAC = Intelligent Acoustic Control), který automaticky nastavuje parametry zvuku tak, aby byl výsledný zvuk vyvážený i při nižších úrovních hlasitosti. Při aktivaci funkce IAC je také pomocí ekvalizéru automaticky měněno frekvenční vyvážení. Schopnost změnit hlasitost bez ztráty bohatosti a celkové zvukové vyváženosti je exkluzivní výhoda nástrojů Yamahy (a konkrétně nástrojů Clavinova), takže si můžete vždy užít zvuk v té nejvyšší kvalitě.

 


 

Nejnovější zvuková technologie od Yamahy - "Acoustic Optimizer"

 

Acoustic Optimizer je nová unikátní technologie od Yamahy. Díky speciálnímu navržení a umístění v nástroji Acoustic Optimizer fyzicky upravuje akustický tok, který řídí rezonance a obohacuje celkový zvuk. Kombinace funkce Acoustic Optimizer a digitálních technologií poskytuje nástrojům řady CVP neuvěřitelné expresivní schopnosti.

 Vzhled piana s nabídkou mnoha pokročilých možností a funkcí

 

Při zavřeném krytu klaviatury má vaše Clavinova CVP klidný a tradiční vzhled piana. Při otevření krytu klaviatury se objeví efektní ovládací panel. CVP-609 nabízí klasické klíčové body řady CVP, které vám umožní objevovat nové hudební obzory spolu s geniální expresivitou známou z akustického klavíru.

 

 

 

  • PREMIUM SERVIS
 • Prodloužená záruka na 2+3 roky
 • 88 kláves s NW mechanikou
 • Tři pedály, možnost funkce Half pedal
 • GP response damper pedal
 • Displej: 800x480 WVGA, TFT barevný, dotykový
 • RGE zvukové jádro
 • Stereo Sustain samply
 • Key-off samply
 • String Resonance
 • Smooth Release
 • Damper Resonance
 • Více jak 1675 rejstříků (1140 + 35 bicích a efektových sad + 480 XG + GM2 + GS (pro přehrávání GS skladeb)
 • Možnost editování zvuků
 • 566 stylů
 • 468 Pro Stylů, 55 Session Stylů, 7 Free Play Styly, 36 Pianist Stylů
 • Style Creator
 • Polyfonie 256 hlasů
 • Skladby: 124
 • Nahrávání: 16 stop
 • Výukové funkce
 • USB Audio rekordér  - nahrávání ve formátech: .wav, .mp3 (MPEG-1 Audio Layer-3)                                                  
Yamaha GB1 K PE - prodloužená záruka 5 let
Cena: 279 990,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
Yamaha U1 Q PE - prodloužená záruka 5 let
Cena: 267 790,- Kč
Dostupnost: 30 dnů
W.Hoffmann Tradition T 122 - černý lesk
Cena: 217 000,- Kč
Dostupnost: Nelze koupit online