Bechstein B 228 - černý lesk

Klavír Bechstein B 228 vás inspiruje. Semi-koncertní klavír s velkou hlasitostí a velmi příjemným pocitem ze hry. Sníte o tom, že sami vlastníte pravý klavír Bechstein? Klavír Bechstein B 228 - semi koncertní nástroj v dostupné cenové hladině - to je sen, který se stal skutečností. Povrchová úprava: černý lesk.
Více informací

Cena s DPH: 1 277 000,- Kč
Cena bez DPH: 1 055 372,- Kč
Dostupnost: Nelze koupit online
Výrobce
Bechstein
Záruka
60 měsíců

Klavír Bechstein B 228 vás inspiruje! Semi-koncertní klavír s velkou hlasitostí a velmi příjemným pocitem ze hry. Sníte o tom, že sami vlastníte pravý klavír Bechstein? Klavír Bechstein B 228 - semi koncertní nástroj v dostupné cenové hladině - to je sen, který se stal skutečností!

S akustickým klavírem Bechstein B 228 dostanete nástroj koncertní kvality za příznivou cenu. Díky perfektní klaviatuře a její rychlé odezvě máte pocit, že prsty po klávesách lehce kloužou. Magický svět Bechstein je na dosah vaší ruky - tento elegantní nástroj vás do něj vezme.

Bechstein pečeť zaručuje autenticitu klavíru. Nástroj Bechstein B 228 je koncipován C. Bechstein centrem v Seifhennersdorfu v Sasku a je vyroben z vysoce ušlechtilých materiálů s velkou tradicí - nástroje testují zkušení stavitelé klavíru v centrále v Německu.

Použití moderních CNC nástrojů dovoluje velmi přesné tvarování jednotlivých částí nástroje, přičemž kritické výrobní kroky, jako je např. instalace klaviatury atd. a finální detaily jsou ponechány na ručním řemeslném zpracování odborných klavírních výrobců.

Tento speciální výrobní koncept vyvinutý společností Bechstein má za následek klavír, který vás okouzlí nejen svým vynikajícím zvukem ale také svoji přijatelnou cenou.

(Pro tiché hraní ve dne či v noci, aniž byste rušili svoji rodinu či sousedy, je také k dispozici s tlumícím systémem Vario - na dotaz.)

Barevné provedení: černý klavírní lak s vysokým leskem

Možnost jiného barevného provedení, které je ale za příplatek: bílý lesk, ořech, mahagon  • 88 kláves, 3 pedály
  • Délka: 228 cm
  • Šířka: 153 cm
  • Váha: 418 kg
  • Charakter nástroje: polo-koncertní akustický klavír - vhodný pro malé koncertní haly nebo velké obývací pokoje
  • Barevné provedení: černý klavírní lak s vysokým leskem
  • Možnost jiného barevného provedení, které je ale za příplatek: bílý lesk, ořech, mahagon